+90 212
691 10 66 info@cevrem.com.tr

Tarihçemiz

Firmamız imalat sahasına yönelmiş ve piyasadaki kaliteli ve dayanıklı plastik ürün ihtiyacını hedef olarak seçmiştir. Bu amaca yönelik olarak 2013 yılında unvanını değiştirmiş ve Çevrem Plastik A.Ş. olarak faaliyetine devam etmeye başlamıştır.

 1981 yılında “Zile Ticaret” olarak faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu tarihten bu güne, yenilenerek büyümeyi kendine ilke edinmiştir. 32 yıllık tecrübesiyle piyasada öncelikli tercih edilen ve güvenilen bir kuruluş haline gelmiştir.

Geçen süre zarfında adını “Çevrem İthalat İhracat Makine Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti.” olarak değiştirmiş, Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan aldığı “Geri Dönüşüm Tesisi Lisansı” ile sorumluluklarını yasal çerçevede, ilgili yönetmelikler doğrultusunda ve üstün kalite anlayışıyla yerine getirmiştir.

Çevrem; plastik ambalaj atıklarının geri dönüşümünü yaparken doğaya sağladığı katkının da haklı gururunu yaşamıştır.

Çevrem Geri Dönüşüm Kayabaşı Tesisi; 1000 m²’lik üretimin yapıldığı kapalı alan ve 2 katlı yönetim binası olmak üzere, kendine ait toplam 3000 m² arazi üzerine kurulmuştur.

Çerkezköy Fabrika Tesisi’nde; 2500 m² kapalı alan, 1000 m²  açık alan ve 3 katlı yönetim binası bulunmaktadır.

Plastik hammadde sektöründe elde edilen başarı ve tecrübe ile firmamız imalat sahasına yönelmiş ve piyasadaki kaliteli ve dayanıklı plastik ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla 2013 yılında unvanını değiştirmiş ve “Çevrem Plastik A.Ş.” olarak faaliyetine devam etmeye başlamıştır.